Rakoon Podložku pod Myš, Anti-slip Gaming Mousepad Prírodného Kaučuku Zamykanie Okraj Stola Mouse Mat Hráč na CESTÁCH Dota CS

w1242

Nový produkt

€3.90 €3.71

Rakoon Podložku pod Myš, Anti-slip Gaming Mousepad Prírodného Kaučuku Zamykanie Okraj Stola Mouse Mat Hráč na CESTÁCH Dota CS

Hlavné Vlastnosti:

【 Odolné Šité Okraje .] Vyzýva Táto podložka pod myš má jemné hrany, ktoré môžu zabrániť nosenie. Zabezpečiť dlhodobé používanie bez deformácie a degumming.

【 Ultra-hladký Povrch. ] Vyzýva textúra je hustejšie s 230°F a liečbu vysokého tlaku. Myš môže byť rýchlo presúvať a presne umiestnené na klzký povrch. Skvelé pre váš laptop, počítač a PC.

【 Protišmykovým gumovým základňu. ] Vyzýva husté tieňovanie a anti-slip prírodného kaučuku base môže pevne uchopiť ploche. Premium mäkkého materiálu pre vaše pohodlie a myš-ovládanie.

【 Umývateľný Dizajn a Fade Zabrániť. ] Vyzýva táto myš podložka je vyrobená z mutispandex, ktoré má veľké zamykanie-farebný efekt. Kvapalina škvrny môžu byť vyčistené s vodou na nepretržité používanie. A to nezmizne s opakované čistenie.

【 Širokú Použiteľnosť. ] Vyzýva k dispozícii pre všetky typy myši, LASEROVÉ a OPTICKÉ. Ideálna veľkosť na každodenné použitie. 2 mm hrúbky prispôsobiť na všetky povrchy.

Veľkosť produktu: Rakoon Rýchlosť Verzia: 320 x 240 x2 mm.

Fotografie Produktov:

  • Štýl: Radiačná Ochrana
  • Číslo Modelu: K3
  • Produkty Stav: Skladom
  • Materiál: Gumené
  • Package: No
  • Názov Značky: Rakoon

Štítky: stôl klávesnice zásobník, cs, 6 pad, myš, podložka myši, Dota 2, herné podložka pod myš, podložka pod myš, čierny stôl pad, vlastné podložka pod myš naruto.

Recenzie

Jzykov Izoldael1983i
2020-11-11
4/5
They're great but I thought it was a little bit bigger but I like it just the way it is
Ispitsin
2020-09-11
5/5
Sent two same instead of bought different size
Pogorelko L A
2020-12-21
3/5
91grs per carpet, the originals are 127grs .... Quality is the

Príslušenstvo