2 ks Spájkovacie Stanice Železa Rukoväť pre HAKKO 907/ESD 907 936 937 926 928 stanice core

w1248

Nový produkt

€17.85

Funkcie:

Teplotný rozsah: 120-480 stupňov

Dĺžka:190 mm(7.5 v.)

Hmotnosť:44 g(0.09 lb.)

Pre Model: Hakko 907/ESD, Hakko 936,937,928,926 stanice.

Package zahrnuté:

2 x SPÁJKOVANIE mäkké SPÁJKY, ŽEHLIČKA

Poznámka sme zvyčajne poslať železnej len,neobsahuje pole,vďaka!

Platby prijímame platby, ktoré www.rohacesro.sk môžu prijať, ospravedlňujeme sa, že nemôžeme akceptovať iné platobné metódy, ako je šek alebo poštové objednávky . Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované,a dostali sme sa do 24 hodín. Platba musí byť doručené do 10 pracovných dní od dražby uzávierky.

Doprava Primárne konkurenčnú výhodu:Ázia/Sonth Amerika/Východná Európa/stredný Východ/Afrika/Západná Európa,a tak ďalej. Pred nákupom sa,prosím, uistite sa, že váš www.rohacesro.sk a sos adresa je správna.Alebo nie,prosím opravte to pred platbou Loď na celom svete do 12-24 hodín po zaplatení ukončené prijaté,po príchode väčšiny destinácií.

Všetky objednávky bude dodaný prostredníctvom Medzinárodných Leteckých služieb, pokiaľ nie sú osobitne dohodnuté predávajúcim!

Záruka a Vrátenie 12 mesiacov Záruka za chybné položky (s výnimkou položiek, poškodené a/alebo zneužité po prijatí). Kúpiť s dôverou Vrátenie peňazí alebo výmenu vyžiadanie je k dispozícii iba žiadostí v rámci 1 týždňa po parcely prijaté & vrátenie položky ako v rovnakom stave, v akom prijaté. Prosím, kontaktujte nás na žiadosť o vrátenie povolenia. Vaše meno, aukcie, číslo a dôvod pre vrátenie by mali byť zahrnuté v e-maile. Všetky položky vrátil, musí obsahovať všetky originálne balenie. Prosím repack položky opatrne. Položky vrátil sa bude testovať a nových náhradných bude odoslaný kupujúcemu ihneď, ak nájsť chybné. V prípade, že vhodnou náhradou nie je k dispozícii, potom vrátenie bude vydaná. Doprava, manipulácia a poistné poplatky sú nerefundovateľné. Návrat poštovné sa hradí Kupujúci

  • Názov Značky: Erilles
  • Druh: Priemyselné Príslušenstvo K Počítačom

Štítky: esd tabl, jakemy esd, plyn zvaru, 907 rukoväť, 907 spájky, esd vintage, 907 žehlička, esd boxy, esd plug, capacimetro.

Príslušenstvo