4pcs Oblečenie Vešiak Hliníkovej Zliatiny Robustné Skladacie Steny Ramienka Klobúk Háčiky pre Spálne, Obývacie Kúpeľňa

w161

Nový produkt

€15.80 €9.17

4pcs Háčik Hliníkovej Zliatiny Robustné Skladacie Steny Ramienka Háčik Klobúk Háčiky pre Spálne, Obývacie Kúpeľňa

Popis

Háčik musí vŕtať zariadenia a jeho životnosť je veľmi dlhá. To je aj záchranca pre mnohé výrobky ako plátno, uteráky, kabáty, klobúky, kabelky, dáždniky, práčovňa taška a kľúče. S moderným dizajnom a krásnou farbou, to sa dá dobre zapadajú ostatný nábytok a mnoho farieb na steny.

Funkcie

- Farba: strieborná.Black.Zlato

- Materiál: Vysoko kvalitná priestor hliníka.

- Veľkosť: Cca 7x7x2.5 cm.

- Štátny stojan s ľahký a sklopný dizajn šetrí miesto dobre. To môže byť ležalo rovno na stenu, keď to nie je v používaní, skladacie alebo rozšírením pre vaše pohodlie.

- Štátny stojan má vysokú tvrdosť a dobrú odolnosť proti korózii s materiálom z hliníka, vyhnúť hrdzaveniu a deformácie dokonale.

- Je potrebné vŕtať a na stenu inštalácia je jednoduchá montáž.

- Aj dodržiavať pevne vo vlhkom prostredí, ideálny pre kuchyňa, spálňa, kúpeľňa atď.

- Viaceré funkcie: môžete zavesiť na plátno, uteráky, kabáty, klobúky, kabelky, dáždniky, práčovňa taška a kľúče atď, vhodné pre kuchyne a práčovne izbe, alebo spálni.

- Teplé Tip: Milí kupujúci, a to z dôvodu svetelný efekt, monitory, jas, ručné meranie, atď., mohli by tam byť aj nejaké nepatrné rozdiely vo farbe a veľkosti medzi fotografiu a aktuálnej položky. Úprimne dúfam, že rozumiete! Ďakujeme!

4 x hák

  • Materiál: Kov

Štítky: durag móda, durag satin, vysoká krku t tričko, tričko štýl, dlhé tričko, kráľ čaj, gatsby klobúk, bandana durag, durag hodváb, lev tričko ženy.

Príslušenstvo