2 ks Kúrenie Pad 2-12V Uhlíkových Vlákien USB Vykurovacia Rohož Pre Zimné Outdoor Camping Lyžovanie, Lezenie Teplejšie Infračervené Horúčka Tepla Mat

w264

Nový produkt

€4.35 €3.10

Funkcie:

Bezpečnosť

USB Kúrenie Pad je bezpečné a jednoduché použitie, a môže byť stanovená okolo šitie. Okrem toho,že je možné ľahko čistiť a môže byť umyť vodou priamo.

Jednoduché Použitie

Plug and play, jednoduché a pohodlné použitie,stačí ho pripojiť do USB portu počítača, power banky, alebo napájací adaptér 5V, 1A alebo 2A. Preto, táto karbónová kúrenie pad nie len vám môže priniesť teplo, ale tiež to ušetrí veľa času.

Svetlo a Vysokou Účinnosťou

USB Vykurovacia Rohož je s nízku hmotnosť, ľahko sa prenášajú, keď idete von. Poznámka: Ak vykurovacia podložka je vystavený vzduchu alebo zahriaty na stôl, tam je niekoľko kúrenie účinok, a trochu teplo sa rozptýli.

Široko Použitie

Tento USB Elektrické Handričkou Ohrievač sa používa hlavne pre vykurovanie vložky do topánok, papúč, aby sa zahriali. A to sa tiež používa na ohrievanie plece, krk, pás, chrbát, brucho a vankúš alebo pet posteľ.

Kompaktný a Prenosný

Tento USB kúrenie pad je 18*5 cm, ľahké a kompaktné rozmery, ľahko sa prenáša, kúrenie je teplota 45 stupňov.

Špecifikácie:

Typ: Kúrenie Pad

Materiál: Karbónová

Farba: Náhodný

Množstvo: 2ks

Napájanie: 5V 2A

Teploty:±45 °

Dĺžka kábla: 1.6 m

Veľkosť produktu: 18*5 cm/7.08*1.96 v

Hmotnosť: 40 g/1,41 oz

Package:

2* Vykurovanie Pad

  • Infračervené Horúčka Tepla Mat: termálne bielizeň ženy
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Carbon fiber kúrenie pad: Teplejšie pad
  • Elektrické Kúrenie Pad: vyhrievaná spodná bielizeň
  • Materiál: Silikónové

Štítky: expresso 12v camping, jade mat, vykurovanie pad 12v, taška spánku, tlačiareň kúrenie pad 12v, teplo mat, teplo pad uhlíka 12v, tábor mat, 12v camping fanúšikov, jade matrac.

Príslušenstvo