5 KS L298N Motorových Regulátor Pohonu Doska DC Dual H-Most Robot Stepper Motor Kontroly a Disky Modul pre Arduino Smart Auto Po

w374

Nový produkt

€11.55 €8.43

po umožniť ENA ENB Jazdy DC motor, Pretože modul je drived dvojitým H most,to môže riadiť dva motory súčasne.

Vstup nasledujúce jazdy okruhu z IN1-IN4 potom rýchlosť a smer stepper motor môže byť ovládaný

L298N je druh vysokého napätia,vysoký prúd motora ovládač čip vyrobený.S 15-kolíkový ako balík, tento čip má také vlastnosti ako vysoké pracovné napätie(max. napätie až 46V),veľký výstupný prúd(prietokové špičkový prúd až 3A,nepretržitý pracovný prúd 2A) a 25W z menovitého výkonu.

Dva vstavané H birdge vysoké napätie a veľký prúd celý most ovládače môžu byť použité na pohon DC motor a stepper motor,cievka relé a tak ďalej.Pomocou štandardných logických úroveň signálu riadiace,má dve umožniť kontrolu končí.

Povoľuje alebo prohibites prístroj, ktorý má logiku napájanie vstup bez vplyvu vstupného signálu,ktorá umožňuje vnútornú logiku okruhu časť pracuje na nízke napätie.Čip môže sa pripája na externý detekciu odpor dať variácie na ovládacom obvode.Pomocou L298N čip na pohon motora,tento čip môže riadiť krokové motora alebo štyri fázy, zintenzívnenie motor a dva motory na JEDNOSMERNÝ prúd rovnako.

Farba:červená

Materiál:ABS

Tento modul môže použiť vstavaný 78M05 pre elektrickú prácu cez jazdy napájanie časť.

Tento modul je integrovaný s postavená-in 5V napájanie.Keď sa jednotka napätia je 7V-35V, môže sa povoliť palubný 5V logika napájanie;afterthe napájanie,nechcem vstupné napätie na rozhraní+5V napájanie,ale môžete viesť 5V pre vonkajšie použitie.

keď ENA umožniť IN1 IN2 kontroly OUT1 OUT2

keď ENB umožniť V3 IN4 kontroly OUT3 OUT4

Uplatňovať prípadoch:Vodičský stepper motor

Obsah balenia:5 X L298N Motorového Pohonu Radič Modul

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

  • Číslo Modelu: Motorové Jednotky Radič Modul
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Typ Motora: DC Motor

Štítky: 24v dc motor h most, vodič l298n arduino nano, most l298n arduino, l298, rduino, 3d tlačiarne servopohonom, elektrické micro motora, ir2153, DIY RC Robot, 2 channel dc motor h most.

Príslušenstvo