Kovové Vertikálne Hit and Miss Kompletný Motor Model Plyn Stirling Motor s Ručné Spustenie Zariadenia 2020 nový príchod

w483

Nový produkt

€651.35 €345.21

Kovové Vertikálne Hit and Miss Kompletný Motor Model Plyn Stirling Motor s Ručné Spustenie Zariadenia

Funkcie:

.Je to vertikálna, motor, máme inovované, dodal mechanické vodné čerpadlo chladiacej vody v nádrži, môže vykonávať vodné chladenie cyklu.

.Vybavená drevenou základňou pre jednoduché umiestnenie a prevádzku

.Zotrvačník, vnútorné kladka môžu realizovať funkcie, ako je výroba energie alebo čerpadlo na čerpanie.

.Vonkajšie kladka je ľahko naštartovať ručne. Budete milovať toto nádherné horizontálne benzínový motor model

.Tento benzínový motor je bohato vyrobené z kovu a povrch je leštený, aby to veľmi hladký. Motor je stanovená na drevený základ, štruktúru, je stabilný a spoľahlivý

.Parametre: Motor veľkosť: 180 x 125 x 220 mm. Valec priemer: 22 mm. Zdvih: 20mm. Výtlak: 6CC. Revolúcia: 1200rmp/min. Napájanie: 3.7 v. Palivo: benzín

.Motor Spustenie Kroky: 1.Otvorte spodnú dosku a skontrolujte zapojenie motora, pripojenie palivovej nádrže, potrubia, a nainštalujte tri AA batérie (nie sú súčasťou) zatvorte spodnej platni. 2.Vyplňte palivovej nádrže s benzínom (95#). Keď je napúšťanie ukončené, uistite sa, že nie je žiadny vzduch v oleja rúry. 3.Na pravej strane motora, pomaly otáčajte v smere hodinových ručičiek, ak chcete kúpiť viac ako jeden obrátiť, svoju úlohu môže robiť zmiešané benzín plne zadajte valca. 4.Zapnite vypínač napájania a zapnite zotrvačníka v smere hodinových ručičiek na spustenie motora v smere hodinových ručičiek na pravej strane motora.

.Opatrenia: 1.Ak zapaľovacie zariadenie je normálne a valec je za normálnych kompresie, ak zariadenie ešte nie začať normálne, je veľmi pravdepodobné, že karburátoru ihly by mala byť upravená. 2.zaskrutkujte skrutku na vrchole karburátoru, potom uvoľnite 1/4 zapnúť, spustiť zotrvačníka je To možné urobiť niekoľkokrát, aby sa miešanie pomer benzínu a vzduchu dosiahnuť bežný pracovný mix pomer. 3.Skontrolujte, či je nádrž na vodu, chýba voda. Ak je vzduch v thecooling potrubia čerpadlo nemôže pracovať normálne. Je potrebné, aby sa uvoľnili vodné čerpadlo zásuvky skrutku. Vypnite motor, výfukové. Keď je to normálne, voda je čerpaná z. Zaskrutkujte skrutku. 4.Keď sa stroj zastaví, vypínač napájania by mala byť obrátená. 5.Vzhľadom k rôznym displej a inom svetle, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky. Vďaka za pochopenie.. 6.Prosím, aby trochu sa líši vzhľadom na ručné meranie. 7.Deti by mali byť v sprievode dospelej osoby.

.Pre Dav: 14+

Špecifikácie:

.Farba: Ako Je Znázornené

.Materiál: Metal + Drevo

.Veľkosť produktu: 18 x 12.5 x 22 cm

.Hmotnosť výrobku: 1610g

.Rozmery balenia: 25 x 15 x 15 cm

.Hmotnosť balenia: 2200g

.Balenie: Box

Obsah Balenia:

.1 x Plynový Motor Model

.1 x Ručné Spustenie Zariadenia

 • Vekové Rozpätie: > 8 rokov
 • Upozornenie: no
 • 2: birthdaty darčeky 2020
 • Číslo Modelu: 2916104
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Druh: Stirling Motor
 • 3: 2020 nový príchod
 • Množstvo Položiek v Set: 1
 • Pohlavie: CHLAPCI
 • Tému: Športové
 • Materiál: Kov
 • Motor Modelu: Stirling Motor Model

Štítky: libra motora 16, drevené lode, pirátske model, motor simulačný model, kovové mlyn auta, benzín model, toyan fs s100g 4 zdvih rc motora, spaľovací motor model, make-up nástroj, diy vzduchu motora, diy stepper motor auta.

Príslušenstvo