Genset Diesel Generátor Radič Panel HGM420

w512

Nový produkt

€180.26 €108.16

Tento produkt nie je originál, je compitable s pôvodným.

Generátor Radič modul HGM420

Návrat Politiky

·Ak nie ste spokojní s objednávkou, môžete vrátenie a výmena v 14 dní s plnou vrátenia peňazí (okrem dopravy) tak dlho, ako sú výrobky v pôvodnom stave. prosím, kontaktujte nás pred loď vašej objednávky späť, budeme vám spiatočnú adresu, Potom, čo sme dostali balík budeme náhrady alebo výmeny na vás . Vrátený tovar má byť v jej pôvodnom stave.

·Sme schopní vám vrátime peniaze, bez prepravných nákladov.

Kontaktujte NÁS

1. Spokojnosť zákazníkov je pre nás veľmi dôležité a spätnej väzby ratingu odráža spokojnosť.

2. Ak máte akékoľvek otázky, náš Služby Zákazníkom štáby, vítam vás na e-mail, alebo nám zavolajte. Snažíme sa odpovedať na všetky otázky a vyriešiť všetky problémy, ako rýchlo, ako je to možné. Ak máte akékoľvek otázky, obráťte sa na nás, ako ponuky! Vďaka.

3. Pošlite nám e-mail pred odchodom žiadne negatívne pripomienky alebo otvoriť akýkoľvek spor na www.rohacesro.sk. Staráme sa o našich vážených zákazníkov, a bude vždy sa snažím pomôcť. Takže ak máte nejaké problémy, prosím e-mail nás okamžite.

Veľa Šťastia a Majú pekný zážitok z nakupovania! Zostaňte v kontakte a dúfame, že sa opäť uvidíme čoskoro

  • Záruka: jeden rok
  • miesto pôvodu: Fujian, Čína (Pevninská Časť))
  • Skladom: Áno
  • Číslo Modelu: HGM420

Štítky: záložnej batérie prepínač, genset radič smartgen, socomec ats radič, homekit switch modul, dse generátor radič, genset radič cummins, GRAIGAR, smartgen radič, pripojiť con prepínač, genset amf radič.

Príslušenstvo