14.0" Notebook matica Pre Boe NV140FHM-N4A NV140FHM N4A DP/N 0HXG57 HXG57 LCD ScreenReplacement FHD 522V0 0522V0 IPS

w592

Nový produkt

€46.77

14.0" Notebook matica Pre Boe NV140FHM-N4A NV140FHM N4A DP/N 0HXG57 HXG57 LCD ScreenReplacement FHD 522V0 0522V0 IPS Jeho produkty sú kompatibilné s Pre NV140FHM-N4A

Veľkosť obrazovky: 14.0 palcov Rozlíšenie: FHD 1920X1080 Rozhranie: 30 kolíky Originálne A + kvalitná 100% práce po ukončení testu. o prepravu 1: príjemca musí byť spoločnosť, celé meno alebo meno a priezvisko. 2: Ak výrobok objednať, je veľmi drahé, musíte sa dostať balenie rýchlo. Odporúča sa použiť DHL EMS alebo na prepravu. 3: Ak sa rozhodnete DHL dopravou. Niektoré vzdialenej DHL adresy vyžadovať vzdialenej adresy poplatok za služby od 35 dolárov. V niektorých krajinách, lietadlo nemôže vykonávať náhradné batérie. Niektoré základné dosky nemajú BIOS batérie. Môžete použiť pôvodný BIOS batérie. Dúfam, že rozumiete. 4: Ak sa colné odbavenie poplatkov, ktoré vznikli, je kupujúci povinný znášať to. 5: Pri prijímaní balík, pozrite si prosím balíček v čase. V prípade, ak obal je poškodený, prosím, majte na video dôkaz. Môžeme sa opýtať logistickej spoločnosti kompenzovať. Jeden O zaručiť 1: výrobok je poškodený počas záručnej doby, môžeme ho nahradiť zadarmo, alebo získať plnú náhradu. Pre niektoré high-hodnotu výrobkov, kupujúci musí vrátiť balíček k nám. 2: Prosím, nie zvýšiť spory v bude a nám dať negatívnu spätnú väzbu. Inak stratíte záruku. Ak výrobok má nejaké problémy, budeme sa snažiť vyriešiť problém a poskytnúť dobré po-predajný servis. Prosím, buďte v kontakte s nami. Jeden O spoločnosti 1: Naša spoločnosť sa špecializuje na predaj počítač a náhradné diely 10 rokov zahraničného obchodu skúsenosti. Profesionálny predaj počítačových periférnych zariadení, ako sú základné dosky, grafické karty, monitory, klávesnice, atď. 2: hľadáme pre dlhodobých partnerov. Ak máte záujem o naše produkty, prosím, kontaktujte nás. My vám poskytne ďalšie priaznivé ceny a lepšie záruka politiky. 3: Ak si objednáte, prosím prečítajte si a prijať všetky vyššie uvedené politiky vo vašom mene. Prajem vám šťastný nakupovať, ďakujem vám veľmi pekne.

  • Číslo Modelu: NV140FHM-N4A
  • Kompatibilné Značky: Univerzálny
  • Typ Produktu: LCD Tablet
  • Veľkosť Displeja: > > 13 Palcov
  • Názov Značky: AOXFA
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Typ Obrazovky: Kapacitný Displej

Štítky: obrazovka pre hp boe, redmi3 obrazovke, fhd ips matricou, dotykový displej xiao 4 pro, displej xiao veľa, asus n32, xiao redmi 4x dotykový displej nahradiť, hxg57, boe náhradné displej, boe matice.

Príslušenstvo