2" 51mm L=300 mm (12") Hygienické Ocele 304 Cievka Rúry

w630

Nový produkt

€8.50

2" 51mm (OD 64mm) Hygienické Ocele 304 Cievka Potrubia L=300 mm (12")

Áno , podporujeme väčšinu predaj a hľadajú partnerov vo všetkých krajinách

ÁNO, SME KOMBINOVAŤ DOPRAVU! Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa prepravy nákladov, prosím neváhajte nás kontaktovať na Správu alebo www.rohacesro.sk e-mail pred zakúpením položky(položiek).

ÁNO, vieme VYROBIŤ PODĽA VAŠEJ ŽIADOSTI, Ak chcete, aby prispôsobených položiek, kontaktujte nás prostredníctvom Správy alebo www.rohacesro.sk e-mail DOPRAVY:

Vždy sme loď položka(y) do 5-7 pracovných dní(sobota a Sviatok nie je súčasťou) po prijatí platby.Item(s) bude dodaný podľa registra air mail s sledovacie číslo.

To trvá asi 7 až 15 pracovných dní, lode USA, Kanada, Veľká Británia, Austrália a Japonsko 10-20 pracovných dní do iných krajín.4-6 týždňov na lodi Brazília, Argentína alebo iných krajín, iných krajinách nie sú špecifikované.

Dodacia lehota je možno ovplyvnené Colné odkladu, dovolenka,udalosti alebo iné neistoty. Nevieme garantovať čas príchodu.

Uistite sa, že ste sa dohodli s dodaním čas pred nákupom.

Ak by ste chceli vybrať všetky ostatné rýchlejšie Vyjadril, prosím, kontaktujte ma pred nákupom. Spätná VÄZBA:

Zaviazali sme sa k vašej Postive spätnú Väzbu po obdržaní vašej platby.Ak z nejakého DÔVODU nemáte pocit, že sme získali

Postive spätnú Väzbu, prosím neváhajte nás kontaktovať na www.rohacesro.sk e-mail, Budeme vás informovať, ako rýchlo, ako je možné vyriešiť AKÝKOĽVEK problém.

Necháme pozitívnu spätnú väzbu pre všetky nákupy a oceniť ste zdieľanie výborné skúsenosti s inými www.rohacesro.sk! ZÁRUKA:

Zaručujeme, že všetky položky popisy sú presné. V prípade, že položka je chybný, alebo ste dostali nesprávnu položku, kontaktujte nás prostredníctvom Správy cez www.rohacesro.sk e-mail. Budeme radi, ak chcete vyriešiť akýkoľvek problém, tak rýchlo, ako je to možné. VRACIA:

Vrátenie alebo výmena sú akceptované väčšinou NEPOUŽÍVANÉ položky do 14 dní od doručenia, ale zákazník hav eto platiť extra lodné náklady.

Kontaktujte nás, prosím, než sa vrátiť položky(položiek). Vezmite Prosím Na Vedomie:

Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti.

Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup.

Tieto poplatky sa obyčajne zhromažďované poskytovanie nákladnej dopravy (poštovné) spoločnosť alebo ak vyberiete položku hore

– nenechajte sa zmiasť ich ďalšie poplatky za dopravu.

FAQ 1 OTÁZKA: Ako môžem zaplatiť za moje nákupy? Odpoveď: akceptujeme Viazaný, Pay Pal, Bitcoin, Ethereum. Kreditná Karta je jednoduché, aby sa platby na Escrow. 2 Otázka: Má item(s) prepravná s sledovacie číslo zásielky? Odpoveď: Áno, všetky položky ia doprava s sledovacie číslo v každej objednávke, a môžete vidieť stave zásielky na príslušnej webovej stránke. 3 Otázka: Keď som sa chcete spojiť nakupovanie, koľko veľkoobchodné ceny? Odpoveď: Keď zákazník chcete hromadné nakupovanie, prosím neváhajte nás kontaktovať na www.rohacesro.sk e-mail, dáme vám najlepšiu cenu. 4 Otázka: potrebujem niektoré podobné výrobky, ale nedá sa zistiť, vo vašom obchode,môžete zabezpečiť, že? Odpoveď: Áno, môžete poslať obrázok na nás. Budeme sa snažiť v našich silách, aby zistili a odpovedať cena pre vás. Tiež, akceptujeme prispôsobený produkt.

  • Názov Značky: Distillex
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Materiál: Z Nehrdzavejúcej Ocele
  • Technics: Odlievanie
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Číslo Modelu: DX0743
  • Pripojenie: Príruby
  • Druh: Únie
  • Tvar: Rovné

Štítky: nerezové sanitárne spp, clapton cievka, z nehrdzavejúcej ocele 304 rebrík, rúry únie, elektrikár nástroje únie, súbor nástrojov únie, nerezové sanitárne tip, z nehrdzavejúcej ocele únie, nerezová oceľ rúra 36 mm, rohy hygienické rúry.

Recenzie

Manunik 94
2020-09-18
5/5
This is a really good store! Much better than others I have used in China. Why is it a good store? Here are a few reasons.: Communication is really good. They get back to you, every time, if they don't understand your question, they ask! That's very fair! We are all speaking different languages right? Sometimes, misunderstandings happen. Here is another reason: When they say they can deliver something, they do! Sounds simple right? Covid19 has made this a difficult but things I order from this store get delivered anyway. It takes a bit longer but it comes through. I have other products from other suppliers that were ordered 5 weeks earlier that are still sitting in China waiting for a flight....I don't know why. The products are well packed, good quality and what I paid for! Very happy and highly recommended! This is my third or 4th order without any problems. Congratulations guys, you are now my favourite store!
Mordvina Nadezhda
2020-09-11
5/5
all good, superb quality! very satisfied!
Rjones585
2020-08-27
5/5
Gute Qualität, passt alles
Elbebe Broder 1
2021-02-02
5/5
GOOG

Príslušenstvo