Ping Taiwan vyrobené vody filter ionizátor nahradenie --Striebro Účtovná Uhlíka pre model QWI-005/007/011

w668

Nový produkt

€29.76

1, Striebro vykonáva filter uhlíkom v kombinácii s UF membrány ;

2, dobrú chemickú stabilitu, kyseliny a zásady, odolné baktérie.

3, vysoká filtrácia presnosť a pórov filtra veľkosť 5 mikrónov, na zaistenie bezpečnosti pitnej vody.

4, produkt je možné automaticky výtok, zabezpečiť kvalitu vody a výdatnosť vody stabilitu.

5, filter nemusí plnú ochranu riešenie, na uľahčenie prepravy, skladovanie.

6, zapečatené stav,udržať dlhšiu životnosť.

7, voda chutí, nie produkujú zápach, pach.

8, Dovezené, aktívne uhlie môže wippe mimo chemikálie

9, Striebro účtovná materiál môže zabiť 99% baktérií a zlepšiť zdravie.

Dôležité

1. Máme zväčša na spracovanie vašej objednávky v nasledujúcich 12-48hours po ste zaplatili, je lepšie si si skontrolujte svoju e-mailovú počas tohto času, ak máme iné potrebné informácie od vás.

2. Nemôžeme doručiť P. O Políčko a dodávame nemôže bez vášho kontaktu phoner číslo.

3. Na zabezpečenie telefón a adresa, ktorú ste vľavo je vpravo, budeme len doručiť na adresu, ktorú opustil v www.rohacesro.sk systému.

4. Pre Brazília zákazník, povedzte nám, prosím, vaše daňové číslo (CNPJ Č. alebo CPF Č.), alebo nemôžeme spracovanie vašej objednávky.

5. Pre Rusko zákazník, prosím, zvoľte EMS, ako je spôsob dopravy, iné prepravné spoločnosti nemôže colné odbavenie.

Platby

V súčasnosti www.rohacesro.sk systém akceptuje western union, T/T, viazaný, moneybooker, kreditnú kartu, ak chcete platiť iným spôsobom, pls kontaktujte nás na kontrolu, osobitne;

Doprava

Zásielka bude usporiadané do 2 pracovných dní po platbe je prázdny, tak dlho, ako kupujúceho, údaje a dodaciu adresu je potvrdené. Uveďte, prosím, právo psč a platné telefónne číslo, aby sa zabránilo oneskorenie pri preprave.

1) zvyčajne Sme loď, DHL, FedEx, UPS alebo EMS --- sme sa vybrať tie hospodársky spôsob, medzi nimi aj pre vás.

2) Kupujúci z nasledujúcich oblastí alebo krajín, prosím, pozrite sa s nami expedičný poplatok osobitne predtým, než vykonáte platbu(zahŕňajú všetky doprava zadarmo položiek), inak sme zvyknutý a dohodneme sa na zaslaní aj vtedy, ak vaša platba bola vykonaná; Rusko, Bielorusko, Ukrajina, Uzbekistan, Brazílii,Južnej Amerike, Afrike, na Strednom Východe a v odľahlých krajinách alebo oblastiach, v DHL/UPS na webovej stránke;

3) Ak kupujúci potrebné zásielku doručiť určitých kuriérom, alebo iným expresný spôsob, prosím, kontaktujte naše predajné upraviť cenu pred platby.

4) Malý balík rámci 2.0 kg zvyčajne byť dodaný Čína post / HK post / Singapur Post, ako je uvedené alebo dohodnuté zákazníkom.

5) nemáme loď do APO/francúzskej polynézie, P. O POLÍČKO adresy.

6) Vzdialenej oblasti poplatok vylúčené, na adresy uvedené v odľahlých oblastiach, na DHL/UPS (webové stránky, bude účtovaný extra USA$30.prosím, informujte sa u našich obchodných pred platby.

7) Na Spôsob Času (len pre referenčné účely)

Spôsob Dopravy

Čas Dodania (Dni)

2-3

3-7

7-10

10-20

20-30

>30

UPS

Bezpečné A Rýchle

30%

60%

10%

DHL

Rýchly & Nízka Tarifa

5%

80%

15%

FEDEX

Bezpečný & Ekonomické

5%

60%

35%

EMS

Bezpečný & Nízka Tarifa

5%

30%

50%

15%

Post Letecky

Lacné, ale Pomaly

3%

30%

60%

7%

Import Dane

NIE sme zodpovednosť za ŽIADNE dovozné dane, vlastné poplatok alebo colné odkladu. Ak je pozemok je vrátiť sa späť na nás, vzhľadom na kupujúceho odmietnutie platiť vyššie poplatky, NEMALI by sme sa pokúsiť odoslať zásielku do doby, kým kupujúci splniť tieto poplatky a zaplatiť VŠETKY návrat a opätovné náklady. Nemôže kupujúci zrušiť objednávku alebo žiadosť o vrátenie dane na základe vyššie uvedených dôvodov.

Budeme sa snažiť v našich silách, aby sme pomohli našim kupujúcich, aby sa minimalizovalo riziko platenia daní. Ako našich skúseností, 90% môže dosiahnuť, aby kupujúci bez platenia akýchkoľvek daní, napríklad uvedením predmetu, ako vzorka alebo dar, ale môžete stále nájsť cena je nižšia ako štandardný dokonca ste sa rozhodli platiť colné!

Vrátenie a Záruka

-Všetky položky sú dobre zabalené, úplne nové, nikdy nepoužíval, nie zrekonštruovaný.

- Všetky predajné sú konečné, pokiaľ je položka, ak sa zistí chybný do 7 dní po prijatí položky. Ak je to tak, tovar vám bude vymenený alebo mu vrátené peniaze podľa vlastného uváženia predávajúceho.

- Kupujúci je povinný poskytnúť photoes alebo video a iné dôkazy, aby predávajúci v prípade, že položka je nájsť byť chybné.

- Ponúkame 14 Dní Zaručiť. Ak zistíte, že tovar, ktorý nie je, ako je popísané alebo nie je práca, prosím, ponuka predávajúceho s dôkazy, vrátime vám peniaze po obdržaní vrátenej položky. Vezmite prosím na vedomie, vrátenie peňazí na tejto položky sa vzťahuje 10% re-osadenie poplatok, a kupujúci je zodpovedný za návrat poštovné. Vezmite prosím na vedomie, že poštovné a manipulačné poplatky v tejto aukcie je nevratný. To nie je jednoznačné.

- Pre všetkých, vracia kupujúci musieť zaplatiť za návrat poštovné, kým budeme platiť za odoslaním nahradené položky.

- Všetky výnosy musia mať predchádzajúce povolenie. Vezmite prosím na vedomie, nebudeme akceptovať žiadne výnosy, ktoré neboli autorizované spoločnosťou nás. Prosím, kontaktujte nás pred vrátiť položku.

Spätná väzba

Sme závislí na našich spokojnosti zákazníkov uspieť. Preto, váš názor je pre nás veľmi dôležité.

Ak ste spokojní s položku a našich služieb, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu, a budeme robiť rovnaké pre vás.

Staráme sa o našich významných zákazníkov a pochopiť problémy a frustrácie, môžete mať. Ak narazíte na nejaké problémy počas prepravného procesu, alebo akékoľvek problémy so položky, Prosím, dajte nám príležitosť riešiť problémy a budeme úprimne snažiť vyriešiť všetky problémy za vás hneď, ako sme mohli.

  • Schopnosť: 6000L
  • Druh: Vodný Filter Časti
  • Číslo Modelu: QY-UFJM168
  • zapečatené mať čas: jeden rok
  • Trieda: Potravinársky
  • Materiál: Z Taiwanu
  • Funkcia: 5mircon

Štítky: pút ofice budov, prášok box baby girl, poverbank ultra ince, pourer kovové fľaše, mama nothings práca, liateho striebra pečiatok, povophone f1 batérie, pover banka mavic pro, nissan leaf súčasti uk.

Príslušenstvo