2020 96/122 Vianočný Stromček Sukne Koberec Nový Rok Dekorácie na Vianočný Strom Decor Sukne Ozdoby Slávnostné Koberčeky Strom Sukne

w767

Nový produkt

€17.37 €13.03

Špecifikácia

Názov produktu: Vianočný stromček pletené strom sukne

Článok číslo: GM891334

Veľkosť: 96 cm/122 cm v priemere

Materiál: Akryl

Funkcia

1.VEĽKOSŤ: Vonkajší priemer je 47inches, si môžete dať viac vecí, ktoré chcete na to. Vnútorný priemer je 4inchs, väčšina stromov môže dostať cez otvor.

RUSTIKÁLNY & SLÁVNOSTNÉ: To je krásny dom, strom dekorácie sukne vytvorenie festival atmosféru pre jedáleň, prináša milosť, na každú príležitosť a pridáva na akúkoľvek slávnostnú atmosféru vytvárať zábavné relaxačné chvíle pre vašich blízkych.

2.KONTROLOVAŤ VZOR:Červená zrastov strom sukne bude pridávať ďalšie sviatočnú atmosféru na váš Vianočný stromček a ideálny pre domáce vonkajšie výzdobu.

3.PRAKTICKÉ:Odolný a ľahký, ľahko ho umiestnite kdekoľvek sa vám páči, ako je napríklad obývacia izba, spálňa, záhrada, bar, hotel, supermarket, alebo niekde inde.

4.STANOVENIE SUKNE V OBJEKTE: Keď príde na inštaláciu, nič nemôže byť jednoduchšie. Naše červené sukne sú navrhnuté tak, aby boli rozruch-free, čo im umožňuje byť nainštalovaný v sekundách a nie pridaním Vianočný zdôrazňuje a domáce práce sme často tvár.

5.KOMPLIMENT VAŠE VIANOČNÉ TÉMU:aby si sviatočné dekorácie vybavená praktické, štýlové a elegantné Vianočný stromček, sukne, ktorá je dostatočne odolné na to, priniesť vám mnoho rokov radosti.nie pridania Vianočné zdôrazňuje a domáce práce sme často tvár.

6.KVALITA a ČARO: Prečo nie je liečiť svojich priateľov a miloval tie kvalitné dar, ktorý prinesie čaro na vlastnej sezónnych dekorácií? červený pletený strom sukne sú určite byť víťaz, pridáva nádych slávnostné teplo, že sú určité oceniť.

7.VÝBER správnej VEĽKOSTI: Existujú v dvoch veľkostiach, ktoré sú k dispozícii; 37 palcov strom skirtand 48 palcov strom sukne. Najlepší spôsob, ako rozhodnúť, čo je vhodné pre váš strom je zmerať jeho šírka v najširšej časti okolo najnižšie konáre. Vyberte si sukňu, ktorá najlepšie zodpovedá vašej merania, ale pre malé usmernenie-odporúčame 48 palec vianočný strom sukne by byť skvelý zápas pre každý strom medzi 5 až 7 nohy do výšky.

package

1*strom sukne

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Materiál: Handričku

Štítky: knižné sony f5121, kryt jednorožec sony m5, core i5 8300h mini pc, pád jazdca gsxs1000, colapsable papierové krabici, čierne topánky lesklé päty, látkové taška snack dieťa, elektrické keramické hliny, farebné pásy riasy.

Príslušenstvo