6PCS Detí Hmatové Raného Vzdelávania Zmyslová Integrácia vzdelávacie Zariadenia Stability Tréning Vybavenie Fitness

w79

Nový produkt

€46.76 €23.38

6pcs detí hmatové raného vzdelávania zmyslová integrácia tréner pribrala polkruhová foot masáž jóga lopta

Odrážky:

1、Trvanlivé Materiály a Štruktúru Firmy: deti rovnováhu odrazovým mostíkom vyrobené z high-end materiál PVC, ktorého vlastnosti patrí nehy, flexibilitu, pohodlie a bezpečnosť.

2、Špeciálny Dizajn: Vďaka svojej polovici kola dizajn, to je viac, je to pohodlnejšie sa prenáša a je malý a kompaktný, ideálny pre telocvični, jóga, Pilates štúdia, alebo v kancelárii.

3、Viaceré Funkcie: struky rovnováhu môže byť použitý ako samostatne masáž nástroj, ako aj pre Pilates, v telocvični, doma alebo v kancelárii. Vhodné aj pre deti, rozvíjať motorické zručnosti s zábava a hry.

4、Podporovať Deti Rovnováhy a Koordinácie: Jednoducho oprieť sa o masáž loptu a používanie vlastnej telesnej hmotnosti a ťažiska, k úľave od svalovej uzlov a napätie. Použitie nestabilita v oblasti účinne intenzity cvičenia, cvičenia, aby vaše deti' balance schopnosť veľmi dobre.

5、Účinnú Masáž Nástroj: Ideálne nástroje pre masáž tlakových bodov a tesnosti okolo kĺbov, boky, kolená, teľatá, krku a dolnej časti chrbta.

Funkcie:

1.Ježko štýl rovnováhu pod - zvýšená stabilita zakolísania vankúš - 2.cvičenie fitness core rovnováhu disk pre rovnováhu a obratnosť školenia.

2.6.3-palcový priemer dome rovnováhu hlavica pasuje na všetky nohy veľkosti; vhodné pre mužov, ženy a dokonca aj deti prax na. Skvelé na použitie s ponožky alebo s obuv na

3.Dóm kamienkové textúrou povrchu & ploché dno -Textúrou povrchu pre masáž & pomôcť zvýšiť prietok krvi a zároveň rovný povrch pre vyšší stupeň stability školenia

4. Ideálny pre domáce a telocvični použitie.

Špecifikácia:

Názov: Polkruh Masáž Nôh Pad

Materiál: vysoko kvalitnej PVC

Veľkosť: priemer cca 16 cm/6.3 palcový

Balenie Zoznam:

6*Masážne Loptu

  • Číslo Modelu: Polkruhu Masáž Nôh Pad
  • Materiál: high-grade PVC
  • Štýl: Bod Masáž
  • Názov: Polkruhu Masáž Nôh Pad
  • Veľkosť: diameter about 16cm/6.3inch

Štítky: čip stabilizátor, vzdelávacie športové vybavenie, aparate fitness, kameň zmyslové školenia, senzorické vzdelávacie hračky, cc cv hore, dieťa telocvični, experiment vzdelávacie zariadenia, zmyslová výchova hračka, senzorické kefy.

Príslušenstvo